منطقه ای مرموز در نزدیکی مشهد: با درختانی عجیب!! + عکس

به نقل از روز شادی ،بروز یک پدیده عجیب در یکی از روستاهای اطراف مشهد باعث وحشت ساکنان و کسانی شد که از ان منطقه عبور می کنند.
این روستا که در جنوب شهر مشهد و در فاصله ۸ کیلومتری از این شهر واقع شده، حاکی است که مدتی است شب هنگام صدایی عجیب و وحشت اور از درختان به گوش می‌رسد که تا کنون سابقه نداشته است.
بنا بر این گزارش صدای شبیه صوت یا جیغ که از درختان این منطقه توریستی به محض تاریک شدن هوا به گوش می‌رسد باعث شده تا گردشگران از این منطقه که ابتدای جاده روستای سربرج است؛ فراری شوند.
این منطقه توریستی در جاده ای که از جنوب مشهد به سمت کوههای بینالود ومشخصا روستای دیدنی مغان وغار ان منتهی میشود, واقع شده که به کوههای خلج در مشهد شهرت دارد.

برخی از ساکنان ان منطقه این صدا های وحشت اور را از ملخهایی میدانند که به این منطقه هجوم اورده و شبها به درختان پناه میبرند , برخی نیز عواملی ناشناخته از جمله تغییرات آب وهوایی را دلیل بوجود امدن این صداها عنوان میکنند.
این منطقه که دردره رودخانه ای واقع شده که یکی از سرچشمه های سد طرق میباشد , هرساله در این فصل خشک میشد , اما امسال همچنان دارای اب میباشد وهمین امر باعث جلب مردم وبه تبع ان ترس انها از این پدیده شگفت انگیز شده است.
صداهایی که از درختان این منطقه به گوش میرسد هیچ شباهتی به صدای جیر جیرک نداشته و صدای باد نیز نمیباشد , چزا که خبرنگار ما در شرایطی این صدا ها را شنید که حتی برگ یک درخت هم به دلیل باد تکان نمیخورد.

jigh derakhtan 2 منطقه ای مرموز در نزدیکی مشهد: با درختانی عجیب!! + عکس
jigh derakhtan 1 منطقه ای مرموز در نزدیکی مشهد: با درختانی عجیب!! + عکس

درعین حال هیچ پدیده ای غیر طبیعی نیز در منطقه به چشم نمیخورد اما در لابه لای درختان و همچنین علفزارهای اطراف ان میشد هچوم ملخها را مشاهده کرد.
خبرنگار ما تصاویری نیز از این منطقه توریستی تهیه کرده که اکنون دیگر شبها حتی برای کسانی که از جاده منتهی به ان عبور میکنندهول انگیز شده است.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. سوسن گفت:

    با سلام در مورد منطقه مرموزاطراف مشهد نمشد که صدای درختارو ضبط کنید تا ما هم بشنویم یا به ارکانی جایی بکید بیان برسی کنند که علت چنین اتفاقی چی میتونه باشه به نظر من اتفاق بی نظیریه

  2. saeed گفت:

    har chee gofteh shode ghabool nadaram
    faghat ina ro kasi ghabool mikone va mitarse
    ke az khonash be samte jangal narafteh basheh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.