این هتل شبی ۲۰ میلیون تومان است+عکس

عکس های زیر هتل هایی هستند که هزینه اقامت یک شب در آن بسیار بالاست. در بسیاری از کشور ها از جمله ایران با ارقامی مانند ۲۰ میلیون تومان میشود خانه ای متوسط را برای ۱ سال رهن کرد ولی کم نیستند هتل هایی که برای هر شب اقامت در آن باید رقمی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه کرد.

هتل هایی مانند رویال ویلا در آتن پایتخت یونان، تفرجگاه نخل در لاس وگاس، پنت‌هاوس تای وارنو، چهارفصل در ایالت نیویورک، سوئیت پنت‌هاوس سلطنتی در شهر ژنو، سوئیت بریج آتلانتیس در باهاما، ریتز کارلتون در شهر مسکو، برج العرب در دبی، لو ریچموند در ژنو، رویال سوئیت، هتل چهار فصل جورج پنجم در پایتخت کشور فرانسه، امپریال سوئیت در پاریس، جزو گرانترین هتل های دنیا محسوب میشوند که فقط چند درصد مردم جهان قادر به اقامت در این هتل ها هستند.

در مجمع الجزایر هاوائی که در اقیانوس آرام واقع شده و پنجاهمین ایالت آمریکا محسوب میشود و همچنین در جزیره زیبای ایسلند که دومین جزیره بزرگ اروپاست مناطق و هتل هایی وجود دارد که نام بهشت را بر آن نهاده اند. جزیره ای هم در هاوائی وجود دارد که به جزیره بهشت معروف است و در نقشه های جغرافیایی هم دارای همین نام است، عکسهایی که از این مناطق وجود دارد انسان را مبهوت میکندچه برسد که چند روزی در این مناطق فوق العاده زیبا و شبیه به بهشت سیر کنید.

جزیره بهشت

جزیره بهشت

جزیره بهشت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.