اتاق خواب شیک و مدرن – دکوراسیون اتاق خواب

https://fun.patoghu.com/upload/d0c0a355a438428aeef46621e48ce1f9.jpg
اتاق خواب‌هایی با رنگهای خنثی اما شیک و زیبا!
این اتاق خواب‌ها سبک منظم، ساده و آرام بخشی دارند. به مدلها و رنگهای استفاده شده در اثاثیه منزلتوجه فرمایید!

این اتاق خواب‌ها سبک منظم، ساده و آرام بخشی دارند.
۱- کم رنگی مدرن
ست کردن اثاثیه اتاق باعث ایجاد انسجام درون آن گردیده شده است. رختخواب بژ رنگ ساده با روکش بالا و پایین تخت می‌خورد، از طرفی کار هنری آبی کم رنگ توجه همگان را به خود جلب می‌سازد.
برای جلوه بیشتر و مدرن ساختن اتاق، کوسن‌های بزرگ مربع شکل مناسب می‌باشند.
۲- فضای باز
به خاطر ازدیاد پنجره‌ها، اتاق روشنایی فراوانی پیدا نموده است. جلوه رنگ‌ها در بین وسایل و لوازم اتاق نیز به چشم می‌آیند. رنگ سبز لیمویی نیز انتخابی مناسب برای وسایل اضافی اتاق خواب می‌باشد.

۳- فضای پیراسته
در این اتاق از تخته و پارتیشن‌های هم امیخت و پیراسته به وفور استفاده شده است. از تختخواب تا پاتختی‌ها گسترده شده اند و مکان خواب را دنج و آرام گردانده اند که فرد احساس راحتی خواهد کرد. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید کاناپه ای کوچک را در انتهای تخت خود قرار بدهید تا اتاق خواب شما از حالت یکنواختی در آید، یا برای قیلوله و مطالعه کردن از آن استفاده نمایید.

۴- ظرافت جدید انگلیسی
سبک‌های تیره و چوبی به وسیله سایه رنگ‌ها و طرح‌های کلاسیک تعدیل می‌شوند. قاب‌های کوچک و باریک تاثیری مثبت در اتاق خواب (به ویژه اتاق خواب‌هایی با وسایل تیره رنگ) ایجاد می‌نمایند. تکه چسبانی (کولاژ) گل‌های خشک شده بالای تخت نیز خالی از لطف نیست، چرا که ظرافت و لطافتی خاص به فضا می‌بخشد.
۵- چیدمان ساده
تختخواب نقطه کانونی این اتاق است. درست بین دو پنجره بزرگ قرار گرفته است. دیوار پشتی تخت حس و حال خوبی به شما می‌بخشد، گویی تابلویی عظیم است که در بین لوازم اتاق قرار گرفته است. در پایین تختخواب، میز کار چوبی و زیبا نیز به عنوان وسیله ای اضافی گذاشته شده، که چیدمان اتاق را جالب تر ساخته است.
حتی لوازم اضافی این اتاق هم طرحی خنثی ایجاد نموده اند و درست در نقطه کانونی اتاق جا گرفته اند.
۶- گرم و طبیعی
دکوراسیون بژ رنگ این اتاق خواب با اثاثیه چوبی تیره و جدید همجور گردیده است. چوب تیره، انتخابی رایج و پرطرفدار است که با دیگر رنگ‌های خنثی اتاق ست گردیده. یک پشتی ساده در وسط تختخواب با پالت اتاق پیوند دارد. و نیز می‌توانید در اتاق خواب پنجره‌هایی تزئینی یا پرده‌های زیبا نصب نمایید.
۷- طرح و الگوهای زیبا
ترکیب طرح‌ها برای جلب توجه دیگران و زیبا نمودن اتاق، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این اتاق ترکیب رنگ‌ها نه تنها طرحی منسجم ایجاد نموده است، بلکه در ابعاد مختلف بهترین تاثیر را دارد.
فرش‌های مشرق زمین به اتاق‌ها ماهیت می‌بخشند. اگر فرشی دارید که خیلی شلوغ است، آنرا با فرشی ساده تر و شیک عوض کنید.
۸- اتاق خواب مهمان خنثی
این اتاق تک کروماتیکی مملو از ظرافت و قشنگی جزئی می‌باشد. سایه رنگ‌های زرد سرد و گرم برای ایجاد فضایی کلاسیک و زیبا و طرب انگیز، هماهنگی پیدا کرده اند. لوستر یا چراغ خواب منجوق دوزی شده برای ایجاد روشنایی نیز موثر است. کریستال‌های کوچک در شب می‌درخشند و در روز حیرت برانگیز هستند و چشم انسان را خیره می‌سازند

۹- وفور کشو و انباری
هرگز از استفاده نمودن سایه‌های یک رنگ در اتاق هراسی نداشته باشید. با طرحی رنگی خنثی، رنگ‌ها نقطه کانونی ایجاد می‌نمایند و اتاق را با صفا تر می‌سازند. این طرح رنگ سفید به همراه رنگ سبز، منظره ای جذاب ایجاد می‌نمایند و فضای اتاق تر و تمیزتر به نظر می‌رسد.
این اتاق از کف تا به سقف انبارش دارد. انباری زیر تختی، قفسه‌ها و کشوهای توکار برای نگهداری لوازم شخصی کاربردی هستند و اتاق را جادارتر می‌سازند.

۱۰- نسیم ساحلی

با این چشم انداز (منظره) فضای داخل اتاق زیبایی خاصی پیدا کرده است. پالت رنگی نیز با شن‌های بیرون ست می‌باشد. دیوارهای روشن تمام نور بیرون را به طور کامل منعکس می‌نمایند و با باز نمودن درها نسیمی روح بخش وارد اتاق می‌شود. پنجره‌های بدون پرده به نور طبیعی خورشید اجازه ورود می‌دهند. اگر نگران خلوت خود هستید، پس از پرده‌های نازک استفاده کنید و در مواقع لزوم آنها را بکشید.

تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. محمد گفت:

  خوش به حالش

 2. آنشرلی گفت:

  عکس اول جالبه ولی اتاق خواب ما شیک تر از دومی و سومی هستش..

 3. ati گفت:

  حالاکه چی اینارو نشون میدید دل مارو بسوزونید؟ اتاق خواب ما ساده هست و معمولی اما زندگی باید خودش خوب باشه انسان باید خودش عاقل باشه ! بله!

 4. mamad گفت:

  عکس اولی خیلی شیکتره خوشم اومد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.