فال امروز – دوشنبه ۲۴ مهر – فال روزانه

فال امروز – دوشنبه ۲۴ مهر – فال روزانه

473ad672bbaba37311e34af8e6177daa فال امروز – شنبه 22 مهر – فال روزانه

کمی در کارها زیاده روی کرده اید که البته از کنترل شما خارج بوده است و از این موضوع خیلی خوشحال هستید. اگر عصبانی هستید سعی کنید مدتی با افرادید که مقصر هستند رو به رو نشوید.
تغییری که در مسائل کاری ایجاد می شود باعث می شود تا دوباره به هدفتان فکر کنید.در این زمان پیشرفت غیرمنتظره ای می کنید اما هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شوند.
امروز می توانید به دنبال قوه تخیل خود بروید و از ماجراجویی خودتان متعجب خواهید شد. از همه مهم تر این که اکنون زمان سازنده ای برای شماست که برای مدتی طول می کشد.
شما به اخلاق قدیمی تان بازگشته اید و همکاران تان از این موضوع ترسیده اند. شاید حساس باشید اما قلبی مهربان و رفتاری مهربان و دلربا دارید و این همان رفتاری است که اکنون باید نشان دهید.
امروز بسیار با ملاحظه شده اید و اگر وقتی برای خودتان پیدا کنید، قدرش را خواهید دانست این به آن معنی نیست که فردی غیر اجتماعی شده اید. تنها نیاز به کمی خلوت و آرامش دارید. اگر بقیه افراد خانواده این را دوست ندارند، تنها به آنها بگوئید تری کینگ (Teri King) گفته این خیری است که شما به آن احتیاج دارید.
امروز برای شرکت در مذاکرات و صحبت روز خوبی است.حرف های منطقی و جالبی برای گفتن دارید،هم چنین افرادی هستند که مشتاق شنیدن نظرات شما می باشند.اگر چهارشنبه قرارهایتان با مانع روبرو می شودامروز همه چیز به خوبی پیش می رود.
اگر می خواهید فرد مورد علاقه قلبتان را قانع کنید که از زاویه دید شما به اوضاع نگاه کند،امروز روز انجام این کار است.خیلی صادقانه بگویم اگر در این زمان موفق به انجام این کار نشوید.هیچ گاه موفق به انجام این کار نخواهید شد.امروز روز عالی برای همراه بودن با بچه ها و تفریح کردنن با آنهاست.اگر لازم باشد، شما به راحتی روی دست ها و زانوهایتان را خواهید رفت و با آنها بازی خواهید کرد.
اگر می خواستید احساسات تان را برای یک نفر بیان کنید چه زمانی بهتر از امروز،حتماً،این کار را بکنید.امروز با دیگران صمیمی تر هستید.
امروز صبر و طاقت شما توسط کسی که فکر می کند هر کاری خودش انجام دهد درست است و هر چه شما می گوئید غلط است به پایان می رسد. این مسئله به حس عدالت در وجود شما برمی خورد و بدون تردید به حساب آنها خواهید رسید. البته احتمالاً شما فقط وقت خود را تلف می کنید اگر بخواهید نقطه نظر خود را به او بقبولانید، ولی حداقل حرفتان را زده اید.
اکنون زمان استراحت است. امشب به یک مهمانی جالب دعوت می شوید، اگر کسی در خانه منتظرتان نیست، سعی کنید حتماً به آن مهمانی بروید.جذابیت زیادی به دست آورده اید و این به خاطر اعتماد به نفس زیاد است. ممکن است عشقی وارد زندگی تان شود.
امروز به خطر کردن درباره دارایی خود حتی فکر هم نکنید مهم نیست تا چه اندازه وسوسه شوید چون کارها با وجود توجه زیاد شما تمایل به خراب شدن دارند.به هر حال امروز روز خوبی برای بیرون رفتن و خوش گذراندن است . چون شما پر انرژی و لذت زندگی هستید. مردم توجه شان به سمت شما جلب می شود و توجه تان را می خواهند. بنابرانی تصمیم بگیرید که تا چه اندازه تمایل دارید در دسترس آنها باشید.
ممکن است اکنون چندین پوند سبکتر به نظر بیایید که وزنتان را کم کرده اید. با انجام چیز متفاوتی حتی خوشرنگ امشب جشن بگیرید.شما اصلاً‌ در این مورد متاسف نخواهید بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.