فاجعه ای انسانی با نام عریانی در جهان!+تصاویر

شاید خودِ پرنس هری هم باور نمی کرد که با عریانی اش در میهمانی نه چندان جالب و مناسب شأن یک شاهزاده،این قدر طرفدار پیدا کند.

به گزارش روزگارنو، امروز،روزنامه دیلی میل، خبری مبنی بر ارتش عریان پرنس هری منتشر کرد که انتشار این خبر جای بسی تأسف برای جهانیان دارد.

در این خبر آمده است که جنبشی شدید در فیسبوک به راه افتاده است تا جایی که برای عریانی این شاهزاده صفحه ای مجزا در نظر گرفته شده است.

اما عمق فاجعه زمانی مشخص شد که عده ای وابسته به یک گروه خاص،متشکل از هزاران نفر،تصویری عریان از خود را منتشر کرده و بر روی صفحه اصلی فیسبوک شان گذاشتند.

همچنین این گزارش به ما می گوید که تا صبح امروز،نزدیک به ۳۳٫۰۰۰ نفر به عنوان دوستان صفحه اختصاصی پرنس هری درآمده و جمله ای اینچنین بر روی صفحات تمامی آنها نقش بسته است: “Support Prince Harry With A Naked Salute”

به عقیده کارشناسان اجتماعی انگلیس،فرقه ای که از این کار قبیح شاهزاده هری،شخص سوم دربار انگلیس حمایت کرده اند، فرقه ای منحرف اند که افکار شیطان پرستانه را نیز ترویج داده و از این کار تنها یک هدف دارند، آن هم ریختن قبح عملی مانند عریانی در مقابل دید همگان به عنوان امری عادی است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.