عجیب ترین رژیم های غذایی!! +عکس

 

در دنیا افراد بسیار زیادی هستند که دستورات خاص غذای را پیگیری می کنند اما میان آن ها نیز افرادی هستند که رفتارهای بسیار عجیب دارند و به نوعی شاید با دیدن آن ها به غذا خوردن خودتان ایمان آورید.

۳۰سال تغذیه جاده ای

 

حتما شما هم در جاده های مختلف کشور سفر داشته اید و در میان راه حیوان هایی را دیده اید که بعد از برخورد با خودروها کشته شده اند و به کنار جاده پرت شده اند. دیدن آن ها بسیار منزجر کننده است چه به برسد به خوردنشان. اما مردی به نام “جاناتن مک گون” که ۴۴ سال سن دارد به مدت ۳۰ سال از این حیوان ها تغذیه کرده است. او در تمام این مدت اصلا حیوانی را نکشته است و تنها از حیوان هایی که پیدا کرده است تغذیه کرده.

۳۱ سال رژیم پیتزایی

 

پیتزا یک غذای تمام ایتالیای است که شاید خوردن آن هر چند وقت خوب باشد اما خوردن پیتزا برای مدت ۳۱ سال چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت. خانم “کلر سیمونس” نزدیک به ۳۱ سال است که چیزی غیر از پیتزا نخورده است و این درحالی است که او تنها ۳۳ سال سن دارد. بسیاری از پزشکان این نوع خاص او را ناشی از بیماری های غذایی می دانند و می گویند او می ترسد تا غذایی جز پیتزا بخورد.

هفته ای ۴۲ لیتر نوشابه

 

“دارن جونز” کسی است که این روزها به دنبال یک پزشک خوب برای ترک اعتیاد خطرناکش است. او که تنها ۳۸ سال سن دارد در هفته نزدیک به ۴۲ یتر نوشابه رژیمی مصرف می کند و ین باعث شده است تا همسرش تقاضای طلاق کند. او میگوید نوشابه های رژیمی مانند مواد مخدر می مانند و باعث شد هاند تا نتوانم لحظه ای از ان ها دور باشم.

۲۵ هزار همبرگر

 

 

در بیشتر از ۴ دهه “دان گروسک” از همبرگر استفاده کرده سات البته او در میان این رژیم غذای از مواد دیگر نیز استفاده کرده است. او در سال ۲۰۱۱ توانست ۲۵ هزارمین همبرگر خودش را تمام کند. او همچنین می گوید از نظر جسمی بسیار سالم هستم و هیچ مشکلی در این زمان که ۵۹ سال سن دارم نداشته ام.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.