این زن با کار عجیبش احمق ترین زن دنیا شد + تصاویر

این زن با کار عجیبش احمق ترین زن دنیا شد! +عکس
یک خانم ۳۳ ساله پنسیلوانیایی برای اینکه توجه نامزدش را به خود جلب کند مدت ۳ سال او را با قطره چشمی مسموم کرد و همین امر باعث میشود او مجبور باشد باقی عمرش را در زندان بگذراند. به گزارش ایران ناز ویکی میلز در بازجویی اش در اداره پلیس اعتراف کرده است که مدت ۳ سال قطره چشم را در آب آشامیدنی نامزدش میریخته .
او گفته است از سال ۲۰۰۹ تا کنون بیش از ۱۲ بار قطره استریل چشمی که برای رفع قرمزی چشم مصرف میشود در آب خوراکی نامزد ۴۵ ساله اش ترونی ادگار ریخته است تا بدینوسیله نظر نامزدش را به خود جلب کند.
این زن با کار عجیبش احمق ترین زن دنیا شد! +عکس ، www.irannaz.com
این مرد نگون بخت سالها احساس مریضی میکرد و از علائم بیماری وی حالت تهوع، فشار خون و مشکلات تنفسی بود اما هرگز علت بیماری وی کشف نشد تا اینکه یک پزشک بعد از انجام معاینات و آزمایشات متوجه شد مقداری تترا هیدرو زولین که در قطره های چشمی استفاده میشود در نمونه خون او وجود دارد که این مقدار از نظر کارشناسان بسیار بالا بود  و حتی ممکن بود منجر به مرگ این مرد شود.
این زن با کار عجیبش احمق ترین زن دنیا شد! +عکس ، www.irannaz.com
به گفته وکیل این خانم  او قصد کشتن نامزدش را نداشت بلکه میخواست توجه بیشتری از سوی ببیند. وی اکنون با وثیقه ۷۵۰۰ دلاری آزاد است و دادگاه رسیدگی به پرونده او همچنان ادامه دارد .پیش بینی میشود دادگاه برای او حبس ابد و بیش از ۳۰۰ هزار دلار جریمه در نظر گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

: معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.